Вітаємо Вас на сайті АрбоКарбо

 

Умови користування сайтом

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови.

Використання сайту

Сайт Arbokarbo.com (далі «Арбокарбо») згідно викладеного нижче та законодавства України надає вам право  переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності Ви погоджуєтеся з тим, що при копіюванні будь-якої частини цього Сайту, Ви зобов’язані дотримуватися всіх авторських прав та інших прав, що передбачені законодавством України, у відношенні матеріалів, що містяться на ньому. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. 

Відмова від відповідальності

Веб-сайт відображає статус інформації  на час публікації. Арбокарбо в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали, розміщені на сайті,  а також у згадані в них продукти і ціни. У випадку втрати актуальності матеріалів і послуг на цьому Сайті, Арбокарбо не зобов'язується оновлювати їх. Арбокарбо не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це нам.

Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Арбокарбо може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Арбокарбо не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.