Вітаємо вас на сайті компанії «Арбокарбо»

Компанія «Арбокарбо» — це перш за все одна з найкращих команд професіоналів в галузі виробництва та торгівлі біоенергетичними паливами, до яких можна віднести камінні дрова, деревне вугілля та брикети, різноманітні брикети на основі тирси, відходів рослинництва і т.д. Наш комплексний підхід до вирішення задач забезпечує якісне виконання контрактних зобов'язань як в Україні, так і в країнах Західної Європи.

В арсеналі наших продуктів різноманітні палива біологічного походження (відновні) — від камінних дров та деревного вугілля до різноманітних брикетів на рослинних відходах. Наші послуги: весь спектр логістичних, фінансових, юридичних, маркетингових рішень, що дозволяють нашим партнерам бути впевненими в виконанні спільних домовленостей. Сучасні європейські технології та рішення є запорукою Вашого успіху. Щоденна праця кожного виливається в спільний успіх команди «Арбокарбо» вже протягом 5 років поспіль. Можливо саме тому компанія «Арбокарбо» має ряд характерних особливостей, що вирізняє її серед інших подібних компаній на ринку.

В компанії виділяється 2 основних напрямки збуту — це ринок країн Європи та український ринок. В компанії проповідують індивидуальний підхід до кожного клієнта як в Україні, так і за її межами. Консультації спеціалістів — є безкоштовними. Компанія співпрацює зі знаними європейськими фірмами в багатьох країнах Європи (Польщі, Німеччині, Франції, Чехії, Бельгії, Швейцарії, Італії, Фінляндії), а також з багатьма компаніями в Україні (мережі супермаркетів, АЗС, ресторани). Виконання всіх контрактів відбувається швидко та комплексно, починаючи від отримання замовлення до доставки готової продукції за адресою покупця. Це створює зручний сервіс. Продукція компанії відповідає міжнародним (напр. DIN+, інші) та українським стандартам (ДСТУ). Однак «Арбокарбо» — це щось більше, ніж такі товари як камінні дрова, деревне вугілля, брикети. Відкритість компанії проявляється в допомозі приватним підприємцям та компаніям в реалізації їх продукції та організації бізнесів пов’язаних з діяльністю «Арбокарбо». Дружній колектив, «сімейна» внутрішня атмосфера і робочий настрій — це компанія «Арбокарбо».

Наша сторінка «Каталог» пропонує повний асортимент продукції компанії. Представлені товари можуть реалізовуватись гуртовими та дрібногуртовими партіями, а також, за певних умов, і вроздріб. Широкий асортимент товарів допоможе Вам отримати максимальну користь від співпраці з компанією «Арбокарбо». Також на сайті ви зможете знайти багато іншої цікавої інформації: про продукцію компанії, суміжні послуги, поради професіоналів.