Деревне вугілля

тип деревного вугілля
фракція / мм
вага
тип упаковки

Деревне вугілля, 2,5 кг

Деревне вугілля тверді породи

Кількість продукції на палеті: 140 мішків

Деревне вугілля ресторанної якості, 4 кг

Деревне вугілля ресторанної якості тверді породи

Кількість продукції на палеті: 86 мішків

Деревне вугілля ресторанної якості, 10 кг

Деревне вугілля ресторанної якості тверді породи

Кількість продукції на палеті: 30 мішків


Деревне вугілля є одним з видів біопалива. Це мікропористий високовуглецевий продукт, що утворюється в результаті піролізу деревини без доступу повітря. Продукт використовується в побуті для приготування страв (барбекю), в промисловості при виробництві кристалічного кремнію, сірководню, чорних та кольорових металів, активованого вугілля.

Помітне збільшення обсягів споживання деревного вугілля в Європі у порівнянні з іншими видами твердого палива відбулося в кінці минулого століття, у зв'язку з посиленням екологічних норм щодо викидів шкідливих речовин в атмосферу і утилізації зольного залишку палива. Деревне вугілля є екологічно чистим продуктом та задовольняє всім цим вимогам, чого не можна сказати про кам'яне вугілля. Найбільш широке поширення в нашій країні деревне вугілля  отримало в останні роки, як новий вид палива для побутових потреб.

При горінні деревного вугілля відсутні шкідливі викиди в атмосферу, немає чадного газу, що дозволяє використовувати його в якості палива для закритих приміщень.Після згоряння деревного вугілля залишається зовсім мало золи, та й ту можна використовувати у вигляді добрива. Деревне вугілля можна сміливо назвати найбільш екологічно чистим паливом.
Теплотворна здатність деревного вугілля – 31150-34750 кДж/кг.

повернутись в загальний каталог