Рагу в казані

Приготування:
1. Ставимо казан на вогонь. Поки він гріється чистимо картоплю. Вона повинна бути приблизно одного розміру, розміром з куряче яйце. Якщо картопля більше розмірами, то розрізаємо її навпіл або на четвертинки.Казан нагрівся - вливаємо олію, а самі займаємося обробленням м'яса. Нарізаємо його шматочками 3-5 см. З пари шматочків зрізаємо жир і плівки. Це найголовніша частина.

2. Коли масло закипить, кидаємо наші "зрізання" всередину і даємо просмажитись. Якщо м'ясо було на кістки, то кидаємо кісточку - це ще краще. Можна кинути декілька шматочків м"ясця в казан)

3. Виймаємо піджарку, відкладаємо вбік, а в казан кладемо підготовлену картоплю. Незабутній періодично її перевертати. В кінці смаження трохи підсолимо.

4. Готову картоплю виловлюємо в миску, закриваємо кришкою, щоб не охолола, і відставляємо в сторону. У масло кладемо порізане м'ясо і обсмажуємо його з усіх боків.

5. "Вкладаємо" ріпчасту цибулю, порізану півкільцями.

6. Прийшов час моркви, порізаної брусочками товщиною 5-7 мм.

7. П'ять хвилин і моркву стала м'якою.

8. Прийшов час для капусти, порізаної соломкою, але можна і квадратиками.

9. Тримаємо казан з відкритою кришкою десять хвилин, до напівм'якості капусти.

10. Вливаємо склянку води і накриваємо щільно кришкою.

11. Минуло п'ятнадцять хвилин гасіння під кришкою: перевіряємо, якщо майже готове, то кладемо томат чи помідори, очищені від шкірки, перемішуємо, додаємо підсмажену картоплю, обережно перемішуємо, знову накриваємо кришкою і залишаємо на п'ять хвилин на маленькому вогні.

Все готово! Перевіряємо сіль, насипаємо порізаний часник, зелень і звичайно зиру.

Смачного!)

Коментарі (25)

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі! Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь.

24.36.2016 16:36

Back in school, I'm doing so much legnairn.

24.58.2016 14:58

Brilnialce for free; your parents must be a sweetheart and a certified genius.

24.48.2016 13:48

My statement is that there will most certainly take place an evolutionary change in Holidays, making them more and more noeolnrigi-us, hence the increasing atheism in our society. Some day one would decide to move some of the days, maybe mashing them together, making a bonus vacation week?

24.44.2016 13:44

I'm imprsesed. You've really raised the bar with that.

24.07.2016 13:07

That's a subtle way of thkniing about it.